Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


Tvorba www stránek Rakovník

Tvorba webových stránek Rakovník, Tvorba www stránek Rakovník, Tvorba e-shopu Rakovník, Webové stránky, www s administrací na celou ČR? Tvorba www stránek a eshopu a jste z Rakovník, nebo SEO optimalizaci, E-shop pro celou ČR s redakčním systémem, Levné www stránky Rakovník, levný e-shop Rakovník, dotace na tvorbu www stránek Rakovník.

 

 

K tvorbě www stránek Rakovník, nebo k tvorbě e-shopu Rakovník potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

 

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace pro oblast Rakovník i celá ČR. Vašich www stránek Rakovník či e-shopu Rakovník pro prvotní pozice Vašeho produktu či služby na zvolenáná klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

 

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

 

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu pro oblast Rakovník v celé ČR, případně i v zahraničí.

 

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi


Ceny tvorby www Rakovník/ cena e-shopu Rakovník/ firemní facebookové prezentace pro Rakovník/ SEO optimalizace Rakovník

 

 


Cenovou nabídku vždy přizpůsobíme Vaším možnostem a potřebám.

 

Tvorba www stránek Rakovník