Facebook


Tvorba e-shopů

 

 

 

Tvorba e-shopu + SEO viditelnost celá ČR + Profesionální firemní Facebooková prezentace

 

Redakční systém ZDARMA


Sestavíme pro Vás eshop na míru, dle Vašich požadavků s kompletní administrací a nabídkou produktů a služeb.
 

Dále pro Vás sestavíme profesionální Facebookovou prezentaci pro splnění tzv. BONITY s napojením na sociální sítě a SEO optimalizaci každé stránky pro dohledání Vašich www stránek na předních pozicích v největších vyhledávačích, jako je Seznam.cz a Google.cz, tj. 99% zastoupení nejpoužívanějších vyhledávačů v ČR.
 

V dnešní době je prodej po internetu nejrozšířenějším způsobem, jak poskytnout ve velmi krátkém čase online nabídku svého zboží. Podle statistik Češi v minulém roce na internetu utratili 67 miliard korun a toto číslo neustále roste. Obchodování se z rušných ulic přesouvá do pohodlí obývacích pokojů, a proto je dnes nutné, více než-li dříve, na internetu své produkty a služby prosazovat mnohem důrazněji.

 

Prodej na internetu v minulém období byl přes 67 000 000 000, kolik jste z této částky měli vy? Proč i vy nemáte něco z tohoto prodeje ???
 

 

Hradíte pouze 40% nákladů. Volejt pro více informací +420 603 471 568

 

 

Z naší strany vložíme do Vašeho projektu naše dlouholeté zkušenosti a znalost tvorby internetových projektů. Je naším přesvědčením, že každý má tvořit to, čemu rozumí. Stejně jako vy vytváříte pro své klienty ty nejlepší produkty a služby s vírou, že právě Vy a jen Vy tuto práci dokážete udělat nejlépe.