Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


Tvorba www stránek Praha Tvorba e-shopů Praha 50.0835494N, 14.4341414E

Tvorba e-shopu Praha a tvorba www stránek Praha

Rádi bychom Vám představili naši nabídku týkající se tvorby webových stránek a eshopu pro Vši společnost či firmu z oblasti Praha. Naše společnost má bohaté zkušenosti v oblasti digitálního vývoje a designu, díky kterým jsme schopni vytvářet uživatelsky přívětivé a vizuálně poutavé webové stránky i eshopy.

Vývoj webových stránek zahrnuje responzivní web design, který se snadno používá na všech zařízeních a platformách. To znamená, že stránky budou skvěle vypadat a fungovat na jakémkoli zařízení, ať už je to počítač, tablet nebo mobilní telefon.

Co se týče eshopu, nabízíme komplexní řešení pro online prodej. To zahrnujeme systém pro správu produktů, řízení skladu, objednávky a logistiku, platby online a mnoho dalšího.

Věříme, že naše služby Vám pomohou lépe komunikovat s občany a zefektivní prodej vašich produktů či služeb. Těšíme se na případnou spolupráci.

Praha je hlavní město a současně největší město Česka, zároveň je 15. největším městem Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale není jeho součástí, jelikož je podle zákona č. 347/1997 Sb. samostatným samosprávným celkem. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republiky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Mimoto je Praha sídlem řady dalších úřadů, jak ústředních, tak i územních samosprávných celků; sídlí zde též ústředí většiny politických stran, hnutí a iniciativ a centrály téměř všech církví, náboženských a dalších sdružení s celorepublikovou působností registrovaných v ČR.

V Praze i v jejím okolí máme mnoho klientů, se ktrými spolupracujeme dlouhé roky v různých odvětvých služeb i v prodeji produktů.

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci, na které Vám představíme možnosti spolupráce a širokou formu možností  prodeje Vašich produktů a služeb na internetu v ČR i mimo ni.

 

  

 

Tvorba www stránek a tvorba e-shopů s vlastní licencovanou grafikou. www stránky nebo e-shop Vám vytvoříme přímo na míru dle Vašeho zadání. Redakční systém www stránek Vám nabízí velmi propracovanou funkci při tvorbě www stránek a e-shopu s možností vložení modulů kalendářů, dotazníků, plateb, dopravců, propojení na zásilkovny atd... 

 

www stránky / eshop je přizpůsoben i responsivnímu zobrazení tj. zobrazení pro mobilní telefony a tablety a jinému zobrazení v telefonu. Dnešní poměr zobrazení je tak upřednostňováno mobilní zobrazení, což je oproti zobrazení na PC 80% / 20%.

 

Webové stránky nebo e-shop je dále uzpůsoben vyhledávání SEO optimalizace, tj. vyhledávání na Vaše zvolená klíčová slova a slovní spojení pro vyhledávání na předních pozicích v největších vyhledávačích v ČR SEZNAM a GOOGLE 99% vyhledávání v ČR.

 

Zajistíme pro Vás i doménu (jméno webových stránek nebo jméno e-shopu) i prostor www prezentace nebo e-shopu, spolu s propojením (zřízením) potřebných firemních e-milů.

 

WWW stránky zabezpečíme SSL certifikáty bezpečnou adresou HTTPS:// a propojíme součinnost GDPR pro bezpečný a právně uzpůsobený web či e-shop

 

Doplníme webovou prezentaci / e-shop o parametry vyžadující směrnici z roku 2020 uzpůsobení webu pro hendikepované

 

Zajistíme www stránkám i e-shopu propojení z nejznámějších vyhledávačů a tématicky důležitých zpětných odkazů vedoucí na Vaši webovou prezentaci, nebo podstránku s určitým zbožím

 

Propojíme Vás na sociální síttě ... například na Facebook (pokud si to budete přát)

 

Pokud si budete přát, zajistíme pro Vás PPC reklamy (aktivní oslovoneí uákazníků )

 

Díky tomu že jsme společnost napojena na 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí v ČR + vlastníme portály kde ročně zobrazíme v regionu 6 000 000 stran uživatelům internetu, zajistíme Vaší společnosti ihned BONITU, která by novým stránkám či e-shopu po vytvoření trvala mnoho let. 

 

Spolupráci s námi přeskočíte svou konkurenci rychleji, a dokážete se prosadit i s novými www stránkami / - E-shopem na předních pozicích vyhledávačů při vyhledávání Vašich produktů či služeb.

 

Nikdy v tom nezůstanete sami. Nabízíme Vám technickou podporu po celou dobu spolupráce a to poradcem na lince, propojení s techniky i součinností v řešení záloh systémů, bezproblémového chodu www stránek či Vašeho e-shopu.

 

Jsme v tom s Vámi

Tvorba www stránek Praha

Tvorba e-shopů Praha