Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


Tvorba www stránek Hradec Králové Tvorba e-shopů Hradec Králové

Tvorba e-shopu Hradec Králové a tvorba www stránek Hradec Králové

 

Hradec Králové je statutární město na východě Čech, ležící na soutoku Labe s Orlicí. Má přibližně 94 tisíc obyvatel a je metropolí Královéhradeckého kraje. Společně s nedalekými Pardubicemi tvoří metropolitní oblast s 340 tisíci obyvatel.

  

 

Tvorba www stránek a tvorba e-shopů s vlastní licencovanou grafikou. www stránky nebo e-shop Vám vytvoříme přímo na míru dle Vašeho zadání. Redakční systém www stránek Vám nabízí velmi propracovanou funkci při tvorbě www stránek a e-shopu s možností vložení modulů kalendářů, dotazníků, plateb, dopravců, propojení na zásilkovny atd... 

 

www stránky / eshop je přizpůsoben i responsivnímu zobrazení tj. zobrazení pro mobilní telefony a tablety a jinému zobrazení v telefonu. Dnešní poměr zobrazení je tak upřednostňováno mobilní zobrazení, což je oproti zobrazení na PC 80% / 20%.

 

Webové stránky nebo e-shop je dále uzpůsoben vyhledávání SEO optimalizace, tj. vyhledávání na Vaše zvolená klíčová slova a slovní spojení pro vyhledávání na předních pozicích v největších vyhledávačích v ČR SEZNAM a GOOGLE 99% vyhledávání v ČR.

 

Zajistíme pro Vás i doménu (jméno webových stránek nebo jméno e-shopu) i prostor www prezentace nebo e-shopu, spolu s propojením (zřízením) potřebných firemních e-milů.

 

WWW stránky zabezpečíme SSL certifikáty bezpečnou adresou HTTPS:// a propojíme součinnost GDPR pro bezpečný a právně uzpůsobený web či e-shop

 

Doplníme webovou prezentaci / e-shop o parametry vyžadující směrnici z roku 2020 uzpůsobení webu pro hendikepované

 

Zajistíme www stránkám i e-shopu propojení z nejznámějších vyhledávačů a tématicky důležitých zpětných odkazů vedoucí na Vaši webovou prezentaci, nebo podstránku s určitým zbožím

 

Propojíme Vás na sociální síttě ... například na Facebook (pokud si to budete přát)

 

Pokud si budete přát, zajistíme pro Vás PPC reklamy (aktivní oslovoneí uákazníků )

 

Díky tomu že jsme společnost napojena na 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí v ČR + vlastníme portály kde ročně zobrazíme v regionu 6 000 000 stran uživatelům internetu, zajistíme Vaší společnosti ihned BONITU, která by novým stránkám či e-shopu po vytvoření trvala mnoho let. 

 

Spolupráci s námi přeskočíte svou konkurenci rychleji, a dokážete se prosadit i s novými www stránkami / - E-shopem na předních pozicích vyhledávačů při vyhledávání Vašich produktů či služeb.

 

Nikdy v tom nezůstanete sami. Nabízíme Vám technickou podporu po celou dobu spolupráce a to poradcem na lince, propojení s techniky i součinností v řešení záloh systémů, bezproblémového chodu www stránek či Vašeho e-shopu.

 

Jsme v tom s Vámi

Tvorba www stránek Hradec Králové

Tvorba e-shopů Hradec Králové