Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


Tvorba www stránek Brno

Tvorba webových stránek Brno, Tvorba www stránek Brno, Tvorba e-shopu Brno, Webové stránky, www s administrací na celou ČR? Tvorba www stránek a eshopu a jste z Brno, nebo SEO optimalizaci, E-shop pro celou ČR s redakčním systémem, Levné www stránky Brno, levný e-shop Brno, dotace na tvorbu www stránek Brno.

 

Hledáte profesionálního partnera, který by pro vaše firmu a společnost  ve město Brno vytvořil kvalitní a moderní webové stránky a eshop? Nabízíme komplexní služby v oblasti vývoje a designu webových stránek a eshopů, které jsou plně optimalizované pro vyhledávače a přizpůsobené pro všechny typy zařízení. Naše zkušený tým specialistů dokáže navrhnout a implementovat webové stránky, které jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také uživatelsky přívětivé a snadno spravovatelné. Eshop bude obsahovat intuitivní nákupní systém a bezpečnou platební bránu, které usnadní obchodování pro místní obyvatele i návštěvníky města. Naše služby zahrnují také pravidelnou údržbu a technickou podporu. Pojďme společně vytvořit online prezentaci pro společnost ve město´ě Brno, která bude skvěle reprezentovat jeho jedinečný charakter a nabídku.

K tvorbě www stránek Brno, nebo k tvorbě e-shopu Bnro potřebujete 3 věci.

 


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

 

 

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace pro oblast Brno i celá ČR. Vašich www stránek Brno či e-shopu Brno pro prvotní pozice Vašeho produktu či služby na zvolenáná klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

 

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

 

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu pro oblast Brno v celé ČR, případně i v zahraničí.

 

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

 

Ceny tvorby www Brno/ cena e-shopu Brno/ firemní facebookové prezentace pro Brno/ SEO optimalizace Brno

 

 


Cenovou nabídku vždy přizpůsobíme Vaším možnostem a potřebám.

 

Tvorba www stránek Brno