Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


AKTUALITYNemáte responsivní web a chcete přesto být na mobilu?

Dovolujeme si Vám v rámci nových požadavků Google.cz a Seznam.cz na Vaše webové stránky nabídnout a hlavně Vás informovat o "Nutném předělání zobrazení Vašeho webu" pro mobilní telefony a tablety.

Vaše www nejsou nyní uzpůsobeny tzv RESPONSIVNÍMU ZOBRAZENÍ, které je podmínkou Google.cz a Seznam.cz tj 99% vyhledávání na českém Internetu. V lednu 2018 vznikl nutný požadavek tzv. napojení responsivního designu (Responsivní designe - zobrazení pro telefony a tablety Vytvoříme prezentaci pro tablety a mobily V posledních letech došlo k redesignu grafiky a nastavení www pro responsivní designe, nebo-li zobrazení www v mobilních prohlížečích. Momentální statistiky ukazují, že si uživatele začínají více prohlížet prezentace v mobilních zařízeních a tabletech, než-li v PC. Statistika ukazuje že % poměr je dnes okolo 40% PC a 60% Mobilní aplikace. Od roku 2018 bude například Google upřednostňuje weby na vyhledávači v lepších pozicích s responsivním designem.) pro zachování pozic ve vyhledávačích Google / Seznam.cz platí nové pravidlo!! Weby, které nebudou RESPONSIVNÍ se propadnou ve vyhledávání! NEBUDOU DOPORUČOVÁNY!
 
To znamená že buď své www stránky předěláte do Responsivního zobrazení, které může stát Vaši společnost desítky tisíc korun NEBO využijete naší nabídku....
 
 
 
Nabídka rozpoznání příchodu na Vaši www stránku z mobilního telefonu či tabletu s přesměrováním na RESPONSIVNÍ VIZITKU
V jednorázovém poplatku tj. v ceně 3000 Kč  
Proč to udělat?
  1. LEVNÁ CENA oproti přetváření celého webu!
  2. Po příchodu z mobilu či tabletu na Vaše www dojde k automatickému přesměrování do responsivního zobrazení Vašeho webu v mobilu a tabletu formou vizitky s  Vaší nabídkou služeb a produktů + obrázky. Vizitka obsahuje  informace jako je . Kdo jste , kde jste, kdy jste, jak co děláte, kudy k Vám, interaktivní mapa + zahrnutí FB profilu pro aktuality 
  3. Váš web  bude splńovat požadavky vyhledávaču - NEPROPADNE SE e vyhledávání!
  4. Pokud někdo příjde na Vaší firemní kartu na www.pro-skoly.cz z mobilního telefonu či tabletu, bude také přesměrován na RESPONSIVNÍ VIZITKU s Vašimi firemními daty.
  5. Roboti Google.cz a Seznam.cz budou podporovat vyhledávání Vašeho webu na jejich prohlížečích před společnostmi, které RESPONSIVNÍ DESIGNE NEMAJÍ!
 
RESPONSIVNÍ VIZITKA Vám nanavíc umožní :
  • automatické vytáčení zvoleného telefonního čísla po kliknutí na zobrazené telefonní číslo
  • zaslání e-mailu po kliknutí na zvolený e-mail
  • lepší určení Vaší polohy GPS (nebo polohy prohlížejícího) a následně mu nabídne nejbližsí firmy v okolí (právě tu Vaši) jako nejlepší vyhodnocení pro zadaný vyhledávací dotaz!
  • propojení na interaktivní mapu s polohou GPS Vaší firmy s možností automatického nastavení trasy ve Vaší navigaci na sídlo Vaší společnosti.
  • lepší pozice na českém internetu před Vaší konkurencí
 
Cena pro Vás jako stálého klienta je ponížena o 50% z původní ceny tj z 6000 Kč a to do 30.6.2018
V případě zájmu mne kontaktujte
 
S pozdravem
 
Martin Petreje
Internet Top s.r.o.
Tovární 1112
537 01 Chrudim
mob. +420 603 471 568
tel. +420 469 620 064
www.www-seo.cz
www.tvorba-webovych-stranek-eshopu.cz
E-mail: internettop@internetop.cz