Facebook


AKTUALITYSEO viditelnost před konkurencí

Chcet li být vidět po celé ČR na klíčové spojení Vaší služby nebo produktů, Vyzkoušejte naši zaručenou propagaci s propojením na 6 300 měst a obcí v ČR... Máme velkou BONITU propojujeme 2 000 firem a 12 500 škol. Tuto BONITU přeneseme na Vás!

Vlastníme unikátní systém SEO optimalizace s napojením na 6300 měst a obcí v ČR + Profesionální firemní FB prezentace

 

Při tvorbě www stránek pro Vás vytvoříme ne jen základní optimalizaci zdrojového kódu. Umístíme www pro přední pozice ve vyhledávačích na internetu před Vaší konkurencí na nejznámějších portálech, jako je Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, atd... Zajistíme vytvoření a správu odkazů vedoucí na Vaše stránky na internetu pro dohledání na klíčová slova na předních pozicích, dle Vašeho oboru, produktů a zaměření.

 

SEO prostě umíme. Přijďte i vy k nám se svoji nabídkou a my ji dokážeme zviditelnit před Vaší konkurencí na prvotních pozicích.

Nejste na internetu vidět? Pomůžeme Vám!

 

Tajemství úspěchu je doopravdy ve vyhledávačích a v pozicích, na kterých se nacházíte ve výsledcích vyhledávání. Málokterý uživatel prochází ve vyhledávači více, než první tři stránky. Je tedy důležité (a pro Vás přínosné), být ve výsledcích hledání pokud možno, co nejvýše. Nejlépe na první pozici.

 

Pokud nechcete utrácet tisíce za reklamu, jsou vyhledávače jedinou šancí, jak o sobě říci světu. Čím lepší je Vaše pozice, tím větší je Vaše šance v boji o nové klienty.

 

Optimalizací kódu, kterou provádíme nedojde naprosto k žádné změně vzhledu ani chování Vašich www stránek!

 

Pokud nejste spokojeni, zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci, na které Vám ZDARMA ukážeme, jak jste vidět na internetu nyní, a jak můžete být vidět po optimalizaci Vašich www stránek rozdíl je ohromující!

 

Zařídíme pro Vás viditelnost na klíčová slova před Vaší konkurencí na nejpoužívanějších portálech. U nás je to Seznam a Google 99% vyhledávání v ČR.

 

Dlouho jsme pracovali na systému jak zviditelnit sebe, své produkty a služby. Následně jsme aplikovali poznatky na našich klientech. Učili jsme se, reagovali na změny. Měnili systémy, přizpůsobovali se a adaptovali na požadavky vyhledávačů..... a nakonec jsme na to přišli...

 

Vlastníme unikátní systém propojení na města a obce Dokážeme Vaší společnost, firmu, nebo jen Vás jako jednotlivce prosadit po celé ČR i mimo ní. Prosadíme Vás před Vaší konkurencí na předních pozicích na portálech SEZNAM a GOOGLE aniž by jste se s nimi musel domlouvat na jakékoli spolupráci.

 

Zeptejte se nás na nezávazné schůzce jak?

 

Hradíte pouze 40% nákladů. Volejt pro více informací +420 603 471 568