Facebook


AKTUALITYAkce 60 % sleva pro tento měsíc

Využijte slevy až 60% na zvolené služby v tomto měsíci. Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech. V roce 2023 Vám nabízíme slevu na veškeré produkty a služby se slevou až 50% (za rychlé jednání +10%). Zavolejte si o nezávaznou schůzku a my se s Vámi spojíme telefonicky zcela ZDARMA a NEZÁVAZNĚ. Martin Petreje +420 603 471 568

Využijte slevy až 60% na zvolené služby v tomto měsící

 

K tvorbě www stránek nebo k tvorbě e-shopu potřebujete 3 věci. 


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + cookies pravidla procházení webu. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.
 

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.
 

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…
 

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.
Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.
 

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi

 

Responzivní zobrazení Vašeho webu na PC / TABLETU / TELEFONU ve všech systémech

 

 

Nabízíme Vám pouze nyní slevu na veškeré produkty a služby se slevou až 50% (za rychlé jednání +10%)

 

 

Zavolejte si o nezávaznou schůzku a my Vás budeme kontaktovat zcela ZDARMA a NEZÁVAZNĚ.

Volejte +420 603 471 568 - Martin Petreje