Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


AKTUALITYNový modul ZÁSILKOVNA

Dovolujeme si Vám představit nový modul ZÁSILKOVNA. V rámci technické podpory našim klientům aktualizujeme nový druh modulu pro zásilkovnu.

V dnešní době je více nežli dříve nutné propojovat své podnikání s Internetovým prodejem. Našim zákazníkům již 20 let poskytujeme profesionální služby IT marketingu. Po vytvoření www stránek nezajišťujeme pouze chod www stránek ale staráme se také o jejich viditelnost v SEO optimalizaci tj. viditelnost ve vyhledávačích jako je například Seznam a Google aby Vaše www stránky byli dohledatelné před Vaší konkurencí, ale také kompletní technickou podporu. V rámci této podpory doplňujeme stávající weby v případě zájmu o zásilkovou s novou verzí a možnostmi této upravené funkce. Interaktivní rozpoznání polohy objednávajícího, Výběr a propis odběrového místa do objednávky, výběr jazyky, informace o odběrném místu, propojení s e-mailem v potvrzení o odběru a fakturaci.

Přejete-li si i Vy vylepšit svůj e-shop, kontaktujte nás. nabídku re-modelingu stávající www prezentace Vám vytvoříme zcela nezávazně, na míru a v rámci Vašich finančních možností!