Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


AKTUALITYPortál pro školy AKCE duben

Nabídněte své produkty a služby všem školám v ČR za VIP cenu v dubnu 2024. Responsivní zobrazení portálu firemní nabídky na portále školství je nyní již samozřejmostí. Dobrý den, dovolte, abychom Vám představili Portál pro školy, který vznikl na podporu firem poskytující produkty a služby specializované pro školy, školáky, malé děti a jejich rodiče. Tento portál se časem rozšířil o poskytování nabídek směrem k městům a obcím při výběrových řízeních. Je samostatně propagován i na celém internetu na předních pozicích.

 

 

V dnešní době můžete díky tomuto portálu oslovit několika způsoby viz níže 12 300 škol v ČR, 6 300 měst / obcí a zviditelnit svou nabídku po celý rok na 12 portálech pro děti a dalších rozcestnících kde je ročně navíc 6 000 000 zobrazení.

 

Školy zde mají možnost čerpat z nabídky Vašich produktů a služeb v reálném čase. Tyto portály jsou podporovány společností Seznam.cz a Google.cz což je 99 % vyhledávání v ČR na klíčová slova v jedinečné propagaci a mnoholetému provozu samostatných portálů. .

 

Pro zvětšení videa klikněte po najetí na symbol 

 

Oprava chyb Vaši www stránek s nabídkou pro širokou veřejnost + propojení s vyhledávači SEZNAM a GOOGLE na předních pozicích po celý rok v ceně

 

+ V rámci propojení Vám nabízíme navíc opravení chyb na Vašich stávajících www stránkách pro vyhledávání na portálech SEZNAM a GOOGLE tj. 99% vyhledávání v ČR. Dostanete tak Vaši firmu na první pozice vyhledávání na zvolené klíčová slova a slovní spojení před Vaší konkurencí i do vyhledávání na 1 pozice od běžných uživatelů internetu. Díky propojení navíc získáte s opravenou viditelností tématické odkazy vedoucí na Váš web z vyhledávačů jako je právě SEZNAM a GOOGLE tj. 99% vyhledávání v CR!

 

Vše samozřejmě bez zásahu do funkčnosti či viditelnosti Vaší stávající www prezentace.

 

Úpravu provádět je ZDARMA v rámci spolupráce nabídky na www.pro-skoly.cz

 

!Vaše www mají pouze xy% ze 100% viditelnosti a to ovlivňuje jejich celkovou špatnou viditelnost u potencionálních klientů!