Facebook


AKTUALITYSleva 60% v SRPNU

Sleva na Vámi zvolenou službu pro tvorbu www, eshopu, SEO viditelnosti přední pozice Seznam a Google na Vaše klíčová slova, PPC kampaně. Zavolejte nám a domluvte si nezávaznou schůzku ZDARMA + 420 603 471 568

 

Webová prezentace je v dnešní době nejdůležitější prostředek komunikace mezi Vámi a Vašimi klienty. Naše společnost nabízí až 60% slevu na tvorbu E-marketingu. Vytvoříme Vám na míru novou www prezentaci, eshop, SEO viditelnost na Vaše klíčová slova pro přední pozice Seznam a Google či PPC aktivní reklamu.

 

 

Potřebujete-li novou www prezentaci či předělat starou, lepší eshop, SEO viditelnost pro  celou ČR, reklamu přes sociální sítě, PPC kampaně a nebo další služby v oblasti internetové reklamy? Nyní Vám nabízíme až 60% z ceny služeb dotované naší společností! 

 

 

K tvorbě www stránek nebo eshopu potřebujete 3 věci.


První věc, je vlastní a NE pronajatý redakční systém, který je ve Vašem vlastnictví, Na Vaší doméně a Vašem hostingovém prostoru, na který grafik vytvoří unikátní grafiku pro Váš web či e-shop. Dále pak kodér nakóduje na redakční systém, který umí veškeré Vámi zvolené funkce onu grafiku. Pak doladí technik chod www pro zobrazení na PC a telefonu. Dále pak například přizpůsobí funkce s odesílacími formuláři, objednávkami pro dopravu atd. Následně se web naplní informacemi o Vaší společnosti / firmě / osobě a doplní se o služby a produkty, které nabízíte pro širokou veřejnost. Zde je v dnešní době propojit web na sociální sítě, pro velkou návštěvnost a popularitu zobrazení. Zabezpečení webu SSL certifikáty a napojení na GDPR + Cookies pravidla procházení webu nově od 1.1.2022. Zajistíme technickou podporu o celou dobu spolupráce.

 

Druhá věc, je zápis Vašeho nového / předělaného webu do různých vyhledávačů pro tzv. „tematické zpětné odkazy“ vedoucí na Vaši www prezentaci, propojení na Google a Seznam což je 99% vyhledávání v ČR a tzv. SEO optimalizace Vašich www stránek či e-shopu pro prvotní pozice na zvolená klíčová slova ve vyhledávačích před Vaší konkurencí.

 

Třetí věc, je po Vašem uvážení tzv. PPC reklama a to je aktivní propagace Vašeho webu či e-shopu formou chytré propagace na Facebooku, Seznamu, Google. Na Heuréce, ve zboží vyhledávačů atd…

 

To vše pro Vás vytvoříme máme již 20-letou zkušenost s tvorbou www prezentací a tvorbou e-shopu.


Kontaktujte nás a my pro Vás nezávazně a ZDARMA vytvoříme nabídku na míru.

 

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společností dáme do naší spolupráce, dlouholeté zkušenosti, znalost prostředí a internetové marketingové dovednosti. Vždy Vám budeme nablízku na telefonu či osobně a prosadíme Váš projekt na celém internetu v ČR i zahraničí.

 

Zavolejte nám  - jsme tu pro Vás a jsme v tom s Vámi!

 

Volejte zcela nezávazně pro získání informací - +420 603 471 568 

Nebo zde: petreje@internettop.cz

Spojte se s námi