Facebook
tvorba webových stránek
tvorba e-shopů
SEO optimalizace
PPC kampaně


AKTUALITYCOVID PODPORA FIREM PRO OSLOVENÍ KLIENTŮ - PORTÁL PRO ŠKOLY

Dobrý den, na základě vzniklé situace na území ČR v důsledku omezení napadením virem COVID 19 a při plošném NEPODPOŘENÍ všech podnikatelských subjektů vládou ČR se naše společnost rozhodla, vyjít vstříc všem firmám a společnostem a nabídnout jim pomoc pro zveřejnění své nabídky produktů a služeb se slevou až 70 % na kompletní propojení, zveřejnění nabídky a podporu viditelnosti na internetu v ČR s odkladem platby za objednané služby až 6 měsíců na vybraných portálech pro školy spravovaných naší společností pro rok 2020 - 2021.

Co nabízíme na Vaši podporu?...

 

 1. Zveřejnění a vytvoření firemní karty na všech portálech www.pro-skoly.cz se slevou 70 % z 15 000 Kč na 5 000 Kč/rok.
  S možností neomezeného vkládání a rozesílání nabídek po celý rok do
  11 000 škol v ČR,  6 300 obcím a městům v ČR a 6 000 000 uživatelů portálů.
 2. Odklad platby za vytvoření prezentace a zveřejnění nabídky až na dobu, kdy bude Vaše společnost ve stabilní fázi provozu... Odklad naše společnost nabízí až do 1. 9. 2020.
 3. Vaše nabídka je přes naši společnost propojená s portály školství a je rozesílána každé pondělí do 11 000 škol na kontaktní adresy a emaily ředitelů škol. Nabídku je možné vložit také do portálu obcí a měst a odeslat přes systém na 6 300 měst a obcí v ČR. Navíc je Vaše nabídka vložená do SEO optimalizovaného systému a je viditelná na portálech školství pro cca 6 000 000 uživatelů internetu ročně, na portále nabídek práce, ve zpravodajích pro školy a obce, a dalších cca 200 místech společně na předních pozicích vyhledávačů jako je Seznam a Google, což je 99 % vyhledávání v ČR.
 4. Na základě Vašeho zápisu do školských portálů získáváte automaticky poptávku na Vaši firemní kartu a email s upozorněním poptávek po produktech a službách Vaší společnosti.
 5. V rámci naší spolupráce Vám provedeme kontrolu Vaší SEO optimalizace www stránek včetně propojení na sociální sítě a pomůžeme Vám s výhodnějším nastavením na podporu viditelnosti pro Vaši společnost na celém internetu a pro získání předních pozic před Vaší konkurencí v kraji / celé ČR.
 6. Můžeme Vám poskytnout další služby nyní s 50% slevou a více podpory pro opravu Vašich stávajících systémů v e-marketingu. Oprava www prezentace / oprava eshopu / nastavení SEO optimalizace tj. viditelnosti Vaší nabídky na internetu na předních pozicích / aktivní oslovení zákazníků napojením na sociální sítě a PPC reklamy.
 7. Nabídka platí i samostatně na ostatní služby E-marketingu.